افراد موفق چه سؤالاتی از خود می پرسند؟

چه چیزهایی برای من مهم‌تر هستند؟

افراد موفق ارزش‌های مهم و پایدار خود را می‌شناسند و در راه این ارزش‌ها قدم برمی‌دارند. افراد موفق سعی می‌کنند اجازه ندهند تا ارزش‌های کوچک اختلالی در ارزش‌های بزرگ آنها ایجاد کنند. خانواده، معنویات و کمک به جامعه بشری چندی از ارزش‌های مهم برای افراد موفق است.

اگر اتفاقی ناخواسته افتاد، چه کار می‌توانم بکنم؟

افرادی موفق میشوند که نگرشی به آینده و اتفاقاتی که خواهد افتاد، داشته باشند. افراد موفق با آینده نگری و آمادگی برای اتفاقات ناخواسته و احتمالی، می‌توانند با پشت سرگذاشتن سختی‌ها به سوی موفقیت گام بردارند.

در ۵ سال آینده چه وضعیتی باید داشته باشم؟

انسان‌های موفق برای آینده خود برنامه‌های مدت‌داری دارند. آنها اهداف مشخصی برای بازه های زمانی معین، به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت  دارند و در راستای رسیدن به این اهداف سعی می‌کنند.

چه کار دیگری می‌توانم انجام دهم؟

افراد موفق هیچگاه متوقف نمی‌شوند. آنها با کسب هر موفقیتی به فکر آینده و تعیین اهداف جدید هستند. آنها با روبرو شدن با مشکلات، به دنبال راه حل های مختلف هستند و از بین این راه حل ها بهترین را انتخاب می‌کنند.

/ 2 نظر / 8 بازدید
وحید

مرضیه جان سلام . از خوندن حرفات واقعا لذت میبرم . فدااااااات. جیگرتووووو من تهرانم شما چطور

Milad Bazi Saz

سلام خیلی خوبه اگه موافقید منو با اسم Milad Bazi Saz یا میلاد بازی ساز لینک کنید هر کردم که راحت ترید... بعد بهم خبر بدین که لینکتون کنم ممنون[گل]